Billur Kız Yurdu
HAKKIMIZDA


       2010-2011 Eğitim yılında M.E.B bağlı olrak faliyetlerine başlamış olan Billur Kız Öğrenci Yurdu, gündüz müdürü ve yöneticisi emekli öğretmen Şükran KAYA tarafından çalıştırılmaktadır.
     Gece görevlisi siz velilerin hiçbir şekilde çocuklarımızdan uzakta iken güvenirliğinden şüphe duymamanız amacıyla özenle belirlenmiş ve saat 18.00'dan sabah 8.00'e kadar yurtta bulunarak öğrecilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenliğini kontrol etmekle yükümlüdür.
      Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri Sağlık Bakanlığı diyetisyenlerince incelenmekte olup özel ahçımız tarafından hazırlanmaktadır.
      Kullanılan ortak alanlarımız,tuvalet ve banyolar yurdumuzun temizlik personelince hergün temizlenmektedir.
     Billur Kız Öğrenci Yurdu,Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeyen her türlü siyasi ve ideolojik görüşten uzak,inanç ve düşünceye saygılı tarafsız ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Yurt İşletmecisi ve Müdürü

Emekli Öğretmen Şükran KAYA

Billur Kız Öğrenci Yurdu

Modernevler Mahallesi 3157.Sokak No:18 (Otagar Altı) Tel:0505 526 23 85 ISPARTA

Süleyman Demirel Üniversitesi
Online : 1

Valid XHTML 1.0 Transitional

Powered By Serhat Uysal 2010 ©